Po vyplnění základních informací, budete přesměrováni na krátkou nezávaznou žádost o půjčku

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich údajů za účelem poskytnutí půjčky

Rychlá půjčka bez náhledu do registru - peníze můžete mít už během 15 minut

Nabízí nejlepší způsob, jak si půjčit v co nejkratším čase. Poskytuje půjčky ve výši od 1000 Kč do 15 000 Kč. Peníze má klient na účtu do 15 minut! Okamžité rozhodnutí, vše transparentní a 100% online.

Info o naší půjčce

Nabízeme půjčku od 1000 Kč až do 15 000 Kč se splatností od 1 dne až po 30 dní. Peníze zasíláme bankovním převodem. Nemusíte být zaměstnanec, nepožadujeme žádný minimální příjem - tudíž není třeba ani žádné potvrzení o příjmu. Nekontrolujeme registry dlužníků. K naší půjčce budete potřebovat občanscký průkaz, bankovní účet a mobilní telefon, to je vše. Půjčka je bezúčelová a její vyřízení trvá max 15 minut. Předčasné splacení je u nás zdarma. Půjčka je jen pro občany ČR a můžou o ni žádat všichni s věkem 18+. V připadě zájmu o půjčku stačí vyplnit krátkou žádost na těchto stránkách, kamžité vyhodnocení = půjčka ihned. Vyplnění celé žádosti trvá pouze 2 minuty a peníze převedeme na Váš účet ihned. Průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.

Půjčka na míru, která padne jako ulitá. Nabízíme Vám tu nejvýhodnější a nejrychlejší půjčku na českém trhu. Každá žádost je posuzovaná individuálně, tak, abychom pro Vás vybrali ty nejlepší podmínky. Postačí vyplnit jednoduchý a nezávazný formulář na našich stránkách.B ěhem dvou minut znáte výsledek. Neprověřujeme žádné registry dlužníků, ani žádné jiné. Půjčka je transparentní. Jsme rychlejší než konkurence, nabízíme až 15 000,- (mnohem více neř ostatní poskytovatelé) až na 30 dnů. Žádné skryté poplatky u nás nenajdete, ke všem přistupujeme férově a zodpovědně. Je nám jasné, že každý člověk se může dostat do tíživé finanční situace a proto jsme tu pro Vás 24 hodině denně 7 dní v týdnů. Naše půjčky jsou vypláceny automaticky, díky našemu rychlému systému. Na co peníze použijete je jen vaše věc. Pokud potřebujete peníze na delší dobu než je 30 dnů, tak to u nás není žádný problém. Poplatky za prodloužení půjčky jsou následující: 15% z původní částky o 7 dní, 20% pro prodloužení o 15 dní a 30% pro prodloužení o 30 dní. Díky delší splatnosti si můžete vypůjčit až na 60 dnů. Neváhejte a vyzkoušejte naše služby, ať už jste maminka na mateřské dovolené, student, nebo pobíráte pouze sociální dávky. Procento schválených žádostí se blíží k 95%. Jakmile naši půjčku splatíte můžete požádat o další. Pokud nemůžete odeslat 1,- nevadí, stačí jen, když máte internetové bankovnictví. Když Vám byla půjčka zamítnuta můžete si za 7 kalendářních dnů požádat znovu. Důvod zamítnutí nesdělujeme. Výše prvího úvěru je maximálně 5 000 Kč, výše druhého úvěru je maximálně 7 000 Kč, třetího 9 000 Kč výše čtvrtého a dalších je až 15 000 Kč. Pokud jste ještě nespatili stávající úvěr o půjčku nelze znovu žádat. Vyzkoušejte nás, máme několik tisíc spokojených klientů, přidejte se k nim i vy. Naše stránky jsou zabezpečené a Vaše data budou použity pouze za účelem poskytnutí půjčky.

Zkušenosti zákazníků

Po rozvodu jsem si potřebovala zařídit nové bydlení, ale neměla jsem moc možností. Špatně placená práce a málo našetřených peněz mi nedovolily vzít si půjčku z banky. Tato půjčka je velmi rychlá a odpověd vždy do několika minut. Rádi pokaždé pomohli a ja jim to vracím včasným splacením. Soňa H. Po návratu z ciziny jsem zjistil, že mi mobilní operátor omylem naúčtoval větší taxy za volání domů a přišel mi neúměrně vysoký účet za telefon, na který jsem neměl peníze. Tak jsem využil tuto půjčku. Se službami jsem byl spokojen a z tohoto důvodu se opět rád vracím s další žádostí o půjčku. Martin L. Služby vaší společnosti jsou perfektní.Jedná je rychlé a vše je hned od začátku jasné. Nejlepší půjčka jakou jsem kdy měla a proto se k vám stále vracím. Jitka K.

Potřebujete půjčit před výplatou? Půjčíme vám až 5 000 Kč bez doložení příjmu.

Naše společnost nabízí krátkodobé půjčky pro všechny, kterým chybí několik tisíc a nemohou ručit či doložit svůj příjem. Nabízíme úvěry i těm, kteří mají zápis v registrech dlužníků. Půjčku si můžete pohodlně sjednat po internetu a peníze vám doručíme až na Váš účet. Od klientů nevyžadujeme žádné zvláštní formality. K požádání o náš úvěr vám postačí údaje z občanského průkazu. Žádost si můžete podat po internetu vyplněním jednoduchého formuláře. Narozdíl od bank nebo jiných nebankovních společností nenahlížíme do registrů dlužníků. Vaše platební minulost tedy nemá vliv na to, zda vám vaši půjčku schválíme. Celý proces získání úvěru je velmi rychlý, žádost o půjčku si můžete vyřídit z domu, či z kanceláře. Naše půjčka je určena těm, kteří potřebují získat peníze rychle převodem na bankovní účet a nechtějí platit žádné poplatky předem. Nabízíme půjčky také těm, kteří nemohou doložit své příjmy anebo mají jiné potíže (exekuce, zadlužení). Není potřeba navštěvovat naši pobočku. Peníze vám doručíme rychlým převodem na bankovní účet.

Chcete si porovnat nebankovní půjčky?

Vyzkoušejte srovnávač půjček bez náhledu do registru.